Μπορούμε να ζήσουμε δημιουργικά με την αβεβαιότητα; Ομιλία στο 32ο Συνέδριο Ηγεσίας της ΕΑΣΕ “ΕΓΚΑΡΔΙΑ ΗΓΕΣΙΑ: Όταν όλα γίνονται αλγόριθμοι” στις 15 & 16 Οκτωβρίου 2021.
Πως ζει κανείς δημιουργικά με την αβεβαιότητα;
![](https://athanasiosalexandridis.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/03/news-pws-zei-kaneis-dimiourgika-me-avevaiotita.jpg)
Ψυχανάλυση / Ποίηση
Μπορούμε να ζήσουμε δημιουργικά με την αβεβαιότητα; Ομιλία στο 32ο Συνέδριο Ηγεσίας της ΕΑΣΕ “ΕΓΚΑΡΔΙΑ ΗΓΕΣΙΑ: Όταν όλα γίνονται αλγόριθμοι” στις 15 & 16 Οκτωβρίου 2021.